Elektrické pece pro Smaltování Nabertherm typ LES do 1100 °C

Pece pro smaltování nejsou v sortimentu firmy Nabertherm novinkou. Topné elementy jsou chráněné v křemenných trubicích. Pece mají pro potřeby výroby smaltovaných výrobků velkou rezervu ve výkonu.

Pro smaltování se ideálně hodí muflové pece LES 2/11 až LES 14/11. Právě v oblasti pro malé práce jsou tyto pece optimální pracovní zařízení díky své nízké spotřebě energie a snadné obsluze. Kryt s dvojitými stěnami udržuje navíc nízkou vnější teplotu. Lehká izolace z vláken umožňuje rychlé zahřívání.

Ilustrační foto: LES 6/11
Polovodičová spínací relé k ovládání vyhřívání pece. Polovodičová relé jsou v provozu tichá, téměř nepodléhají opotřebení a spínají ve velmi krátkých intervalech k optimálnímu vyrovnání teplotního průběhu podle vypalovací křivky.

Přednosti pecí Nabertherm pro smaltování typ LE:

* vytápění ze dvou stran s topnými prvky * topné prvky jsou chráněné v křemenných trubicích * ovládání topení nehlučnými polovodičovými relé (viz. obrázek výše) * kontaktní spínač dvířek na ochranu obsluhy pro otevírání pece * izolace se skládá z tvrzeného vakuového modulu z vláken s vysokou odolností * plášť pece s dvojitými stěnami zaručuje nízké vnější teploty a vysokou stabilitu * plášť pece se strukturovanými plechy z ušlechtilé nerezové oceli * nastavitelný přívodní otvor vzduchu ve dvířkách * otvor pro odpadní vzduch v zadní straně pece * digitální regulátor teploty, udržovací teplota je nastavitelná

Vše možno zakoupit v našem e-shopu:

http://www.artkeramika.cz/index.php?node=10

nebo na www.keramickepece.cz

Příslušenství pecí LE na přání:

* keramický spodní plát k ochraně dna při smaltování

Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika.eu..............Restaurování starého webu........   .......Díky..... Rélyéf.cz

ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod