Aktuality

12. 4. 2019

Rékyéf.cz opravuje ARTkeramiku

ZA pomoci Rélyéf.cz se snažíme vydolovat, restaurovat a uložit to...

10. 5. 2018

kittec

Od 1.5.2018 jsou nové ceny na pece kittec, nestíháme opravit ceny , tak pro kontrolu nás kontaktujte.

Bůh keramiky
ARTkeramika

Elektrické pece pro Fusing Rohde typu FE do 1000 °C

Pece pro sklářskou technologii fusing jsou novinkou v sortimentu firmy Rohde. Oficiálně byly představeny na podzim na mezinárodním veletrhu Ceramitec 2003 v Mnichově, kde jsme se jako odborní prodejci měli možnost s novým produktem také osobně seznámit. Pece FE byly zkonstruovány v pověstné „Rohde – kvalitě“. Přitom byly zachovány konstrukční principy poklopových pecí. Pece mají víko, topné spirály a vypalovací prostor jako samostatný díl, což umožňuje lehký transport a jednoduchý servis. Ocelová konstrukce, izolace, elektrika a regulace jsou vzájemně sladěny. Vytápění stěn a víka se stará o rovnoměrné rozložení tepla ve vypalovacím prostoru. Víko je vyrobeno z žáruvzdorných lehčených cihel. Víko není vyspárována pomocí tmelu a tím je zcela vyloučeno nebezpečí znečištění vypalovaného zboží spadem smetí. Topné spirály jsou vyrobeny z vysoce kvalitní švédské slitiny Kanthall A1 a jsou výkonově propočítány s dostatečnou rezervou. Kvalitní izolace je zárukou dlouhé životnosti pece.

Ilustrační foto: FE 60

Vše můžete zakoupit v našem e-shopu:

http://www.artkeramika.cz/index.php?id=62

Nebo v kamenném obchodu Artik studia v Ústí n. Labem , www.keramickepece.cz

Přednosti pecí Rohde pro fusing typu FE:

vytápění víka na nosných trubkách topné spirály z materiálu Kanthall A1 vytápění stěn a víka zaručuje stejnoměrné rozložení tepla nerezový plášť z leštěné oceli V2A snadné otevírání víka pomocí pneumatického pérového tlumiče izolace z žáruvzdorných lehčených cihel kvalitní termočlánek Pt/PtRh 10% bezpečnostní vypínač při otevření víka pece stolní model s možností zvýšit odděleným podstavcem bezpečnostní a pracovní stykač podle VDE znak shody CE záruční doba 36 měsíců (nevztahuje se na topné spirály)

Základní výbava pecí FE:

regulátor IPCO TR 210 podstavec s krátkými nohami

Výbava na zakázku:

regulátor Bentrup TC60/8 regulátor Bentrup TC 504 regulátor Bentrup TC 507 dvou nebo tří-zónová regulace vytápění dna oddělený podstavec

Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika.eu..............Restaurování starého webu........   .......Díky..... Rélyéf.cz

ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod