Důvěryhodná firma v prodeji keramiky

Když jsem založil ARTkeramika.cz , tak jsem vůbec nemyslel na nějaký e-shop. Popravdě v oněch dobách, byť je to v podstatě nějakých 10 let, nebyly takové technologie pro jednotlivce vůbec dostupné.
Čas se kvapem řítí do daleka a vše se v šíleném tempu mění. Takže se vše vyvíjelo a vyvíjí úplně jinak, než si jeden na počátku pomyslel.
Krom své vlastní keramiky jsem začal zprostředkovávat i vybavení keramických, školních dílen a výtvarných ateliérů. Díky takové spolupráci s předními dodavateli v tomto segmentu trhu jsem získal i docela slušný přehled o situaci na trhu. Jelikož sám stále keramiku v určitém množství vyrábím, mám i onen cenný pohled z druhé strany, který někdy může někde chybět. Stejně tak i odezva od přátel a kolegů, kteří ono vybavení také užívají. Jak na hobby úrovni, tak i v plném profesionálním nasazení.
Za tu řádku let co se této činnosti věnuji se už podařilo vybavit nemálo dílen. Dokonce se zadařilo i nějaké to vybavení upravit a vylepšit pro potřeby konkrétního zákazníka.
Artkeramika včetně shopu nemá za cíl ovládnout trh, ale přinášet radost do života keramiky. To samozřejmě stojí nemalé prostředky a tak každý nákup opravdu potěší.
Potěší i každá reakce a odezva.
Mezi takové zvláštní patří i udělení certifikátu. Netuším kdo to zařídil a zaplatil, ale potěšilo to. Snad to svou kapkou přispěje i k větší návštěvnosti a funkčnosti webu. A tudíž i přínosu pro Vás, zákazníky. Neb věřím, že to nejcennější, co tento web přináší, je komunita a tříbení informací.
Možná si to mnozí zatím neuvědomují, ale ony informace mohou mnohdy být cennější, než nějaká ušetřená koruna při nějakém akčním neuváženém kroku.
Děkuji za přízeň. Za Vaše návštěvy, odkazy, připomínky, doporučení i nákupy.
ARTkeramika.cz
tomas
Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika.eu..............Restaurování starého webu........   .......Díky..... Rélyéf.cz

ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod