Aktuality

12. 4. 2019

Rékyéf.cz opravuje ARTkeramiku

ZA pomoci Rélyéf.cz se snažíme vydolovat, restaurovat a uložit to...

10. 5. 2018

kittec

Od 1.5.2018 jsou nové ceny na pece kittec, nestíháme opravit ceny , tak pro kontrolu nás kontaktujte.

Bůh keramiky
ARTkeramika

dražba a prodej keramiky, ohně, horký mošt i guláš

Keramika a především ta osobitější si hledá své cesty k zákazníkovi. Neustále se přizpůsobuje trendům a obchodním závislostem. Zatím se sice mnohé informace ztrácení v šumu internetových sítí a časových skluzů. Ovšem mnohé si už své místo na světle světa našla. Tak jen pro připomenutí, jaké že to místa sledovat. V průběhu roku snad přibude více a hlavně rychlejších, aktuálnějších informací.

Vánoční výpal a otvírání pece

16. prosince 2010 od 17 00 v Jurtě u pece v Nebočadech

Přijďte si s námi stejně jako v loňském roce vychutnat čerstvě vypálenou keramiku při šálku svařeného vína, horkého moštu a vůni koláčů. Na místě prodej žhavých výrobků z autorské tvorby keramiků Dany Demeterové, Petra Wolfa a keramické manufaktury v Jurtě. To vše přímo z dřevem otápěné pece – unikátní a originální, nejen vánoční, dárky.

Srdečně zveme! Občanské sdružení Jurta www.jurta.cz

Výpal keramiky bude probíhat týden před otvíráním a vykládáním pece. Chcete-li být při tom, když fascinující živel žárem utváří vzhled i duši rozžhavených keramických polotovarů, ozvěte se nám, rádi Vás přijmeme do týmu dřevopaličů. Pálit budeme od pátečního večera 10. 12. až do pozdní sobotní noci.

Kontaktní osoba: Anna Machaňová, E: anna.machanova@jurta.cz, T: 774 775 015. Prosíme, přihlašte se nejpozději do 8. 12. Děkujeme.
Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika.eu..............Restaurování starého webu........   .......Díky..... Rélyéf.cz

ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod