Dílna -Na pískách- a pozvánka na předvánoční setkání

Ohlédnutí za dnem otevřených dveří v keramické dílně „Na pískách“ a pozvánka na předvánoční setkání v neděli 12.12. 2010

Konečně se nám podařilo dokončit stavbu nové dílny, pak následovalo dlouhé stěhování a konečně v sobotu dne 23.10. 2010 jsme se rozhodli uspořádat malé setkání pro přátele, sousedy i širokou veřejnost, aby se vědělo, co že to tam na té zahradě u nás vyrostlo a co že se to tam peče.

Lákali jsme na prohlídku keramické dílny s venkovní pecí na dřevo, prodejní výstavu keramiky pálené dřevem, dětskou keramickou dílničku, tetování hennou, prodej šperků a indických razítek a podzimní svařáček. Hlavním cílem bylo dát o sobě vědět a pozvat široké okolí k možným nákupům keramiky přímo od výrobce i upozornit na nově otevřené kurzy keramiky pro děti i dospělé.

Zatím, co se dospělí věnovali prohlídce výstavy keramiky v prostorách zahrady, děti se umělecky vyřádily v dílně s hlínou, další si nechaly namalovat krásné tetování hennou v podání Ivany Švarcové viz: http://www.lampijon.cz/ . Počasí bylo opravdu nádherné, takže jsme si všichni užili jeden s posledních podzimních dnů vyhříváním se na sluníčku se svařákem v ruce. Celkem naši dílnu navštívilo asi 50 lidí a akce probíhala až do setmění.

Nadšeni úspěchem, jsme se rozhodli uspořádat další, tentokrát předvánoční setkání s možností nakoupit keramické dárečky čerstvě napečené ve venkovní peci otápěné dřevem viz: http://www.fler.cz/magda-brozova. Dále uvidíte a budete moci zakoupit drátované šperky s korálky, ručně malované novoročenky a hedvábné šálky viz: http://www.fler.cz/em-en a ve 13 hod vystoupí dokonce i hudci s irskými a staročeskými koledami. Jelikož akce probíhá z většiny venku a za každého počasí, bude i ohýnek s vuřty. A samozřejmě bude i svařák!

Akce se koná v neděli 12.12. od 10 do 16 hodin na adrese Klínec 134, u Mníšku pod Brdy. Informace: Magda Brožová, brozova.keramika@seznam.cz, tel: 604401844

Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika.eu..............Restaurování starého webu........   .......Díky..... Rélyéf.cz

ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod