Aktuality

12. 4. 2019

Rékyéf.cz opravuje ARTkeramiku

ZA pomoci Rélyéf.cz se snažíme vydolovat, restaurovat a uložit to...

10. 5. 2018

kittec

Od 1.5.2018 jsou nové ceny na pece kittec, nestíháme opravit ceny , tak pro kontrolu nás kontaktujte.

Bůh keramiky
ARTkeramika

Co a jak zabalit s sebou na trh?

Balení 2. díl

Znáte to, jak máte nadělanýho krapet víc zboží než jste schopni na akci s sebou odvézt, nastává dilema. Co a kolik toho s sebou zabalit?

Pro mne osobně je to velmi neoblíbená činnost. Takže po nějaké době přemýšlení, které stejně nikam nevede, zkonzumování hromady oplatků a čokolády, což vede jen k tomu, že je mi ještě víc špatně, mne čas dotlačí k činům.

Většinou pak zboží vyskládám na zem setřídím a zabalím do bedýnek.

Zeleninové přepravky jsem zvolil po pár špatných zkušenostech s počasím.

Jelikož většina akcí se odehrává ve venkovním prostředí a tam se stává, že z oblaků padá i voda, která dokáže papírové krabice rozmočit. To pak způsobí ztrátu jejich nosnosti a dovede zapříčinit nepříjemný zvuk sypajících se střepů. Byť prý přinášejí štěstí, nedoporučuju.

Jako obalový, dostupný a snadno recyklovatelný materiál používám noviny. Balím vždy každý předmět zvlášť. Přesto, že kamenina je materiál pevný a tvrdý, neustálým třením a nárazy po cestě by se přeci jen zbytečně mohl poškodit.

Podobně jsem balil zboží i při dodávání do obchodů.

Zakázky

Při posílání zboží přepravními společnostmi je to pak ještě složitější. Pokud se zboží naloží u Vás a vyloží přímo u zákazníka, bez překládky, je to ještě v pohodě. Stačí běžné krabice s prokládkama ( mřížkama z kartonu například ) a dofixování třeba opět novinama.

Pokud je to s překládkou, je to už stejný, jako by jste s tím chtěli hrát fotbal. Jako by jste to posílali poštou. Musíte počítat se vším a použít největších obalových kouzel a zaříkávadel.

Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika.eu..............Restaurování starého webu........   .......Díky..... Rélyéf.cz

ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod