Čecháčkovské přizdisráčství

Vážení přátelé,

Pojal jsem myšleku vyrobit průvodce po českých keramicích. Bavil jsem se o tom trošku s Novákem a ten říká,ok ,ale budeš si to muset vodedřít,takže tak činím.

Záměr vzešel z mojí úvahy že bych měl vyrobit nějaký infoleták pro zákazníky,aby rozlišovali měkčinu od kameniny a porcelánu. Plus inspirace podobným průvodcem po keramicích v Nelsonu. Takže bych to rád spojil dohromady.

Záměr je zřejmý,šířit čest a slávu naší autorké keramiky u nás i v zahraničí,ku prospěchu našemu a našeho uměleckého řemesla.

Novák říká:no jo máš lidi který nechtěj ani na artkeramiku protože jsou tam ostatní keramici,a má pravdu,sám jsem se několikrát setkal s podobným postojem,a proto jsem dal předmět mailu jaký jsem dal,protože tokud tato moje obecně prospěšná a ušlechtilá myšlenka na něčem pohoří bude to právě čecháčkovské přizdisráčství.

Dobře ,takže k brožuře samé.

-přehled a definice používaných materiálů a technologíí -prezentace jednotlivých keramiků,tzn.dva tři snímky prací autora,technologie,,jazyková vybavenost,možnost postele se snídaní,plný kontakt, -zjednodušená mapka s vyznačením jednotlivých dílen. Toť vše,

Od autorů se očekává,nadšený souhlas, plus ovace jako Jurníček na hrad

:-)

,poskytnout exponáty k nafocení,informace do prezentace keramiků,podnětné připomínky,zdarma šířit brožuru po zákaznících, galeriích a infocentrech.Návrhy koho ještě zařadit do brožury ,s tím, že kýčaře nebrat a přizdisráč o to nestojí. Pokusím se na to sehnat sponzory,což platí pro všechny zůčastněné,ať do toho nemusíme vrážet vlasní love.

Grafiku,překlad do angliny,tisk zajistím,distribuce je pak na nás všech. To je ode mne pro tuto chvíli všechno, očekávaje ryze pozitivní reakce, přeji projasněné předjaří. Jurníček

Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika.eu..............Restaurování starého webu........   .......Díky..... Rélyéf.cz

ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod