Aktuality

12. 4. 2019

Rékyéf.cz opravuje ARTkeramiku

ZA pomoci Rélyéf.cz se snažíme vydolovat, restaurovat a uložit to...

10. 5. 2018

kittec

Od 1.5.2018 jsou nové ceny na pece kittec, nestíháme opravit ceny , tak pro kontrolu nás kontaktujte.

Bůh keramiky
ARTkeramika

časopis...Keramické řemeslo

Silikátový svaz http://www.silis.cz, vydavatel dvouměsíčníku Keramický zpravodaj, časopisu pro silikátový průmysl (www.silis.cz/cz/keramicky-zpravodaj/), vydal jako přílohu č. 5/2010 KERAMICKÉ ŘEMESLO.

Tato příloha je určena pro keramiky, řemeslníky a příznivce keramiky obecně. Na čtyřicetišesti stranách najdete informace o materiálech, aktuálně o hygienických požadavcích na výrobky z keramiky, představují se zde keramici a školy.

Vzhledem k tomu, že Silikátový svaz byl před řadou let u zrodu časopisu Keramik, který později již jako Keramika a sklo zanikl, rozhodl vydavatel Keramického zpravodaje připomenout řemeslo touto mimořádnou přílohou.

Příloha byla distribuována předplatitelům, knihovnám, členům Silikátového svazu a dále se rozdávala v průběhu konání Hrnčířských trhů v Praze v Holešovicích.

Příloha je po dohodě k dostání v kanceláři Silikátového svazu v Praze 5, Nádražní 76, e-mail: silis@silis.cz, vtei@silis.cz. Monika Molnárová redakce

Prvních pár nákupů v našem e-shopu http://www.artkeramika.cz/eshop/ bude také obohaceno o tuto přílohu.

Možnost, jak získat tento časopis je i osobní návštěva ateliéru na Šmelcovně.http://www.artkeramika.cz/macek/main.php?id=uvod
Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika.eu..............Restaurování starého webu........   .......Díky..... Rélyéf.cz

ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod