Čajovna a bylinkárna

Při návštěvě takové bylinkárny se člověk ocitne hned v jiném světě. Při chúzi rozpálenými ulicemi asfalto-betonovými městy, načuchlými výpary všemožného, absentujícími dostatku kyslíku ze svěžích zelení zdravých rostlin, se takové místo stává oázou. Oázou, která je prosycena směsí převážně exotických vúní. Ať už se jedná o čaje zelené, černé či bylinné.
Dá se tu nasát i vúně kávy či jiných bylin. Bylin i koření. Po prvním zklidnění a aklimatizování se v takovém prostředí, se člověk múže ponořit do hlubšího rozjímání a ochutnávání. Jeho městem narušenou rovnováhu opět doladí lahodné chuti z celého světa. Je potřeba se jen uvolnit a nechat prostupovat klidem. V takovém blahodárném stavu a smyslusklidnění se dá potěšit i místně nabízeným dekorativem.
Kromě onoho dekoračního aspektu, má místně používané čajové nádobí i náplň uklidňující.
Je to obecně vlastnost přírodních materiálú. Pokud jejich autoři dovolí materiálu vyniknout a nabídnout maximální míru přirozenosti a volnosti, přenese se taková energie i na uživatele takového předmětu. Takovou regeneraci tu ještě umocní příjemná dolaďující melodie místní reprodukce.
Jedno z takových míst naleznete v Brně na Cihlářské ulici č. 16
Keramika z : http://www.artkeramika.cz/macek/main.php?id=kontakt
Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika.eu..............Restaurování starého webu........   .......Díky..... Rélyéf.cz

ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod