Aktuality

12. 4. 2019

Rékyéf.cz opravuje ARTkeramiku

ZA pomoci Rélyéf.cz se snažíme vydolovat, restaurovat a uložit to...

10. 5. 2018

kittec

Od 1.5.2018 jsou nové ceny na pece kittec, nestíháme opravit ceny , tak pro kontrolu nás kontaktujte.

Bůh keramiky
ARTkeramika

ART keramika na střeše světa

Je těžké se prosadit. Nezbývá než se snažit a usilovně krůček po krůčku poctivě a hlavně trpělivě posouvat hranice svých možností.

Při cestě ke zviditelnění je nesčetně možností realizací. Kromě těch rychlých jako jsou zprávy na FaceBooku, TWiteru a dalších, prezentace v nepřeberné síti shopů, kamenných obchodů či trhů, existují i jiné.

http://www.artkeramika.cz/clanek-1446-o-kolecko-navic-aneb-hrncirsky-kruh-roku-2013.html Realizace v médiích. Ty jsou povětšinou nákladnější.

Nebo cesty k zákazníkům. Ty jsou zajímavé a velmi komunikativní. Takové přednášky, workshopy či symposia jsou nedocenitelnou směsicí zkušeností. Krom jisté interaktivnosti a zpětných vazeb se prostě prolínají celým spektrem oborů.

Například spolu s nějakými technikami se představí materiály, jak hlín, tak i glazur. Proberou se jednotlivé poznatky a zkušenosti zůčastněných. Většinou i lidí znalých problematiky. Často je tak zpětná vazba poučení jak pro výrobce, tak i prodejce. Tedy pokud vše funguje jak má.

V neposlední řadě se mohou i probrat veškeré součásti vybavení dílen. Není lepších referencí, než úspěšný výpal a pochvala zůčastněných profesionálů

Vynikající reklama. Tedy alespoň uvnitř oboru.

Vně se dostává pak dále sdílenou formou. A ti nejspokojenější jsou dokonce ochotni se o dobrou zkušenost veřejně podělit. Za všechny zmínky o webu jsem vděčný a rád

Díky některým zákazníkům se tak jméno ARTkeramiky dostalo až k nejvyšším na této planetě.

Děkuji!!!

Ale i jinak se dá zapojit do keramického dění. Třebas společnou akcí sdílenou přes web.: http://www.artkeramika.cz/clanek-1447-1-sdileny-novorocni-vypek.html
Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika.eu..............Restaurování starého webu........   .......Díky..... Rélyéf.cz

ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod