Aktuality

12. 4. 2019

Rékyéf.cz opravuje ARTkeramiku

ZA pomoci Rélyéf.cz se snažíme vydolovat, restaurovat a uložit to...

10. 5. 2018

kittec

Od 1.5.2018 jsou nové ceny na pece kittec, nestíháme opravit ceny , tak pro kontrolu nás kontaktujte.

Bůh keramiky
ARTkeramika

6. Vizovický jarmark řemesel

6. Vizovický jarmark řemesel navazuje na tradiční myšlenku Trnkobraní a přesouvá část dění této jedinečné akce do zajímavého koutu města - Štěpské ulice pod zámkem ve Vizovicích.

Je organizován firmou Štěpský dvůr společně s řemeslníky a výrobci uměleckých a dekorativních předmětů, případně výrobců tradičních pochoutek. Organizátor zajišťuje úroveň a styl předvádějících, vystupujících v lidových krojích nebo v dobovém šatu po celou dobu trvání jarmarku. Řemeslníci MUSÍ vlastnit svoje dřevěné stánky nejlépe v jednotném provedení.

Jednotliví účastníci jarmarku předvádějí svůj řemeslnický um a výrobky, zhotovené tradiční technikou, také nabízejí k prodeji. Činnost vychází z tradiční lidové řemeslné výroby a lidové kultury příslušných regionů nebo se zabývá uměleckou tvorbou vycházející z evropských tradic.

Řemeslnický jarmark prezentuje výrobu lidových řezbářů, košíkářů, výrobců lidových textilií a textilních technik, kovářů, kovolijců, kožedělných výrobků, keramiky, kraslic, perníkářů, medoviny, nožířů, brouskařů apod. a také výrobců pochoutek, perníků, trdelníků...

Cíl akce

Pokračovat v započaté tradici a seznámit nebo přiblížit návštěvníkům Vizovického Trnkobraní a obyvatelům města další tradiční řemesla, probudit zájem o historii našeho regionu v souvislosti s výrobou předmětů denní potřeby. Cílem je také oživit tradiční Trnkobraní svou rozmanitostí a přenést část dění slavností do zajímavé části města.

Umístění a doba konání Vizovický jarmark řemesel se bude konat v sobotu a neděli, dne 21.-22. srpna 2010 denně od 10.00- 18.00 h. Tato akce bude umístěna na ulici Štěpskou, na stranu blíže k zámeckému areálu. Tato působí dojmem tradiční vizovické městské uličky, kterou umocňují vzrostlé stromy zámeckého parku a v neposlední řadě dobře viditelné samotné budovy zámku. Každý účastník bude mít k dispozici prostor min. 3x2 metry. Nájezd účastníků jarmaku začíná každý den v 7.00 hod.
Silniční provoz a parkování vozidel Provoz na komunikaci v ulici bude regulován Policií ČR a v době konání Vizovického jarmarku řemesel pro bude průjezd uzavřen. Neomezený vjezd a výjezd bude povolen všem obyvatelům ulice Štěpské a také řemeslníkům v době přípravy a odklízení stánků. Parkování vozidel účastníků bude zajištěno na hlídaném parkovišti, vzdáleném přibližně 500 m od místa konání jarmarku.

Náklady spojené s prezentací

Vizovický jarmark řemesel je pevnou součástí tradičních městských slavností ve Vizovicích – Vizovického Trnkobraní. Jako partner této akce bude mít jarmark zajištěnou prezentaci ve všech médiích, tzn. regionální i celostátní rádio, regionální tisk, internet, celostátní vysílání TV, billboardy, plakáty a vlastní reklama partnerů akce.

Příspěvek na organizaci neboli účastnický poplatek od jednotlivých účastníků je Kč 600,- bez DPH ( Kč 720,- vč. DPH) za oba dva dny účasti. Tato částka je splatná společně s přihláškou. Bez zaplacení účastnického poplatku je přihláška neplatná.

Shrnutí Kde? Vizovice, ul. Štěpská Kdy? sobota a neděle, 21. a 22. srpna 2010 Čas? od 10.00 – 18.00 h za každého počasí Za kolik? Kč 600,- bez DPH (Kč 720,- vč. DPH) za oba dva dny účasti Co za to? masivní prezentační kampaň 15-20 tisíc návštěvníků možnost parkování, WC A k tomu? teplý oběd (Kč 50,-/60,-) a občerstvení (káva, čaj)

Pokud jste se inspirovali, tak nás neváhejte kontaktovat. Potřebné propriety na výrobu keramiky za nejlepší ceny, pořídíte v našem

e-shopu:

http://www.artkeramika.cz/index.php?node=5

Navíc tak nákupem podpoříte i existenci a rozvoj tohoto webu.

Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika.eu..............Restaurování starého webu........   .......Díky..... Rélyéf.cz

ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod