Aktuality

12. 4. 2019

Rékyéf.cz opravuje ARTkeramiku

ZA pomoci Rélyéf.cz se snažíme vydolovat, restaurovat a uložit to...

10. 5. 2018

kittec

Od 1.5.2018 jsou nové ceny na pece kittec, nestíháme opravit ceny , tak pro kontrolu nás kontaktujte.

Bůh keramiky
ARTkeramika

1. Festival řemesel a tradic na Ostrožsku v Hluku

Mikroregion Ostrožsko připravuje 1. Festival tradic a řemesel u nás. Dobře si prosím zapamatujte nové datum, je to 26. a 27. června. Festival, který měl být původně v květnu museli pořadatelé o měsíc posunout. Prohlédněte si prosím pořádně pozvánku a logo, tato grafika vás bude provázet ojedinělým festivalem, prvním na Ostrožsku, který pořádá Mikroregion Ostrožsko ve spolupráci se slovenským partnerem Sdružení měst a obcí Myjavského regionu, městem Hluk a příspěvkovou organizací Sport Hluk.

Dvoudenní akce se uskuteční v Hluku. V sobotu a neděli můžete vidět pestrý program, ve kterém se představí spoustu folklorních souborů, folkloristů, muzikantů i tanečníků našeho Ostrožska. Součástí programu je také jarmark s tradičními řemesly.

Pokud vyrábíte tradiční výrobky a máte zájem přijet do Hluku, kontaktujte prosím pana Bojka z příspěvkové organizace Sport Hluk na telefonním čísle 572 581 235 nebo 776 833 339 nebo na e-mailové adrese spartak.manager@uh.cz.

Festival tradic a řemesel na Ostrožsku vznikl díky přeshraniční spolupráci se Slovenskem. Projekt má název ®ivá řemesla a tradice putují přes hranice.Potřebné propriety na výrobu keramiky pořídíte v našem

e-shopu:

http://www.artkeramika.cz/index.php?node=5

Artkeramika internetový obchod
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
ARTkeramika.eu..............Restaurování starého webu........   .......Díky..... Rélyéf.cz

ARTkeramika Tomáš Macek Eshop
Artkeramika internetový obchod